Znáte pojem "tabula rasa"?

24. května 2015 v 22:57 | HellieG |  Hellie
Pro ty, co nemají ani latinu, ani literaturu, ani žádný jiný předmět, kde by se dozvěděli, co tabula rasa znamená, vysvětlím. Tabula rasa je doslova čistá tabule, tedy volně přeloženo do češtiny nepopsaný list. Metafora pro nový začátek. A proč o něčem takovém vůbec melu? Tento blog byl založen v roce 2013, před děma léty, avšak pozorní lidé si všimnou, že právě teď se zde vyskytují pouze 3 články. Všechny z dnešního dne.

Už to vidíte? Tabula rasa je tu.

Rozhodla jsem se, že jakožto mizerná autorka udělám pro svůj dobrý pocit alespoň menší "debordelizaci" vší té špíny, jež se za dva roky na mém blogu nahromadila. Skutečně jsem si po těch dvou letech některé články četla, a je to humáč, ze kterého se mi chce zvracet. Vlastně byl. Nyní již odpočívá někde na internetovém hřbitově jedniček a nul.

Jak se již naznačila, hodlám se věnovat autorským věcem, s občasným výletem do nerdského, intelektuálního a bohémského světa, v němž tak nějak žiju. Takže se těšte na poučky o latině, matematice (upozorňuji, že matemtiku mám fakt ráda), literatuře, umění atd. Prostě holka z BiGy. Kdo by čekal něco jiného...

A tím bych tak jako asi skončila. Pro dnešek. Jak praví věta, jež by byla ideální jako epitaf Acta est fabula, plaudite. Představení skončilo, tleskejte. No neříkejte, že byste si to na hrob nenechali vyrýt.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KatyajivE KatyajivE | E-mail | Web | 1. října 2018 v 11:50 | Reagovat

показываем комплексное и расширенное продвижение и раскрутку вашего сайта в поисковых системах - Яндекс и Google и Mail Ru и Rambler. После 10 летний испытание работы, мы успешно продвинули сайты более 84 сайтов в самых ТОП тематиках. надежная система оплаты и скидок. Отвечаем за результат.
SEO - это комплекс работ по оптимизации сайта для появления видимости в поисковых системах. К работам относится:
анализ конкурентов;
разбор поисковой выдачи;
исправление сайта (внутренняя оптимизация);
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru>продвижение сайтов</a>
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru>продвижение сайтов Нижний Новгород</a>
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru/kontekstnaya-reklama>контекстная реклама</a>
<a href=http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru/raskrutka-instagram>раскрутка в Instagram в Нижнем</a>
Цели измеряются целевым трафиком и позициями сообразно целевым ключевым словам. Надо вникнуть, сколько прежде в поисковиках соглашаться контекстная объявление, а только после естественные результаты.
Для первом изображении выделена контекстная реклама.
Продвижение сайтов в поисковых системах – это комплекс мероприятий, которые помогают улучшить позиции сайта благодаря внутренней и внешней оптимизации.
Что включает продвижение сайтов
Аудит вашего сайта, разбор текущего и выбор нового семантического ядра.
Наращивание тематической внешней ссылочной массы и перелинковка.
http://prodvizhenie-saitov-nizhniynovgorod.ru - продвижение сайта стоимость

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama