Psáno někdy v 5 ráno

17. června 2015 v 5:37 | HellieG |  Hellie
Hmm...včerejší večer/dnešní noc jsem měla strávit totálním šprtáním se angličtiny a informatiky, abych byla alespoň zhruba schopna zažehnat trojky, jež mi hrozí. Plán by to byl super, kdybych se v 17.00 neodebrala ke spaní, a neprobudila se až po půlnoci plna flegmatismu, protože moje známky jsou mi srdečne u zadku.

Myslím, že rodiče mě fakt zabijou, ale je mi to jedno.

Dříve jsem na sobě pozorovala alespoň zběžnou snahu něco pro svůj lepší prospěch udělat. Když už ne kvůli sobě, tak právě alepoň kvůli rodičovstvu. Jenže v letošním roce moje vůle jakkoliv fungovat spadla pod bod mrazu. Například ze zeměpisu jsem si nechala dát za 2 jen proto, že se mi nechtěla dopsat písemka (kterou bych na nějakou obstojnější známku klidně dala i bez učení, ale kdo se s tím má sr*t, že?), stejný případ je dějepis. 3 z informatiky, která mi hrozí, ba co víc, kterou nejspíš dostanu mě nechává totálně chladnou, protože, co je mi po nějakém C++, to ať znají informatici. Vypadám snad jako informatik?

Jediné na čem mi fakt záleží je čeština a francouzština. Protože jako jediné, co přichází v úvahu jakožto mé budoucí studijní obory. Ostatní ať mi vlezou na moje křivá záda.

Začínám na sobe pozorovat, že jsem ještě o něco divnější, než jsem bývala. O flegmatismu jsem už mluvila. Vždycky jsem byla spíše sangvinický melancholik, ale teď flegmuju většinu času. Jen občas se ve mě objeví záblesk cholerika (chápete jak je to možné?). Navíc se ze mě asi stává upír, neboť spát v takovou tu normální denní dobu (třeba od 23 do 6) je pro mne buržoazním přežitkem. Daleko raději spím přes den, když je světlo a za tmy si pak užívám toho ticha a klidu všude kolem. Nikde nejsou žádní lidé. Lidé!! Tím se dostáváme k dalšímu problému. Zdá se mi, že začínám být totálně bláznivý asociál. Jsou dny, kdy nejsem asi schopná jet šalinou (pražáku, čti tramvají), ale raději jdu domů 10 km pěšky. Existence lidí mě natolik irituje, že bych je občas nejradši zrušila.

Takže tak.

A taky mi nefunguje klávesnice, tak omluvte případně chybějící písmenka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 25. června 2015 v 17:07 | Reagovat

Taky mi blbne klávesnice a furt mi vypadává Ačko. A občas taky S a nějaký čísla...
No, k tmu hlavnímu - Učíš se pro sebe, ne pro známky :) Já mám 3 dvojky a jsem spokojená i když vím, že kdybych chtěla a více se snažila, tak mám samé. Ale co. Do životopisu to nikdy nikdo nepíše, jaké má známky. Stačí procházet, odmaturovat, zvládat zkoušky na VŠ... A učit se to, o co má člověk zájem :-)

2 MaikelN MaikelN | E-mail | 16. ledna 2017 v 20:04 | Reagovat

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama